НУЧК і ФДПОіМ вітають ювілярів!

НУЧК і ФДПОіМ вітають ювілярів!

Дві складові, без яких не зможе існувати жоден навчальний заклад – студенти та викладачі!

І надзвичайно приємно, коли наших викладачів цінують! 22 березня на вчену раду Факультету Дошкільної, Початкової Освіти і Мистецтв з привітаннями для наших ювілярів: Богдан Тетяни Миколаївни – кандидатки педагогічних наук, доцента, керівниці секції дошкільної освіти кафедри дошкільної і початкової освіти, Ладонько Людмили Степанівни – професорки кафедри мистецьких дисциплін, докторки економічних наук, та Адруга Анатолія Кіндратовича – доцента кафедри мистецьких дисциплін, кандидата мистецтвознавства від ректора НУЧКу, доктора юридичних наук, професора Олега Семеновича Шеремета та усього ректорату завітав проректор з науково-педагогічної роботи, питань молодіжної політики та іміджевої діяльності, кандидат історичних наук Тимошенко Анатолій Григорович.

До щирих привітань та найкращих побажань адміністрації університету приєдналися усі присутні!

У нас, звичайно ж, студентоцентризм та ВИКЛАДАЧІ – досвідчені, професійні, творчі й натхненні – це ЗОЛОТИЙ ФОНД, завдяки якому наступні покоління педагогів, художників, менеджерів отримуватимуть якісні й сучасні знання, а отже, розвиватимуть нашу УКРАЇНУ!

02.1 1