ЗУСТРІЧ СТЕЙКХОЛДЕРА З ВИКЛАДАЧАМИ ТА СТУДЕНТАМИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МЕНЕДЖМЕНТ СОЦІОКУЛЬТУРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ»

15.03.2023 року відбулася зустріч із стейкхолдером Литвин Катериною Андріївною, директоркою Комунального підприємства Чернігівської Міської ради «Туристичний інформаційний центр м. Чернігова», викладачів та студентів НУЧК. У ході зустрічі був підписаний «Договір про співпрацю» та «Договір про проведення практики здобувачів вищої освіти за спеціальністю 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності» Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка».

На зустрічі були присутні гарант освітньої програми «Менеджменту соціокультурної діяльності» другого (магістерського) рівня, доктор економічних наук, професор кафедри мистецьких дисциплін – Ладонько Людмила Степанівна, кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри мистецьких дисциплін Воронко Олег Григорович та здобувачі вищої освіти спеціальності «Менеджмент СКД» Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка.

Зустріч було організовано з метою ознайомлення студентів з методикою роботи фахівців «Туристичного інформаційного центру м. Чернігова» та вдосконалення освітньої програми спеціальності менеджмент СКД другого (магістерського) рівня. Учасники активно та плідно предметно попрацювали. Зокрема, розглянули зміни до змістового наповнення програми відповідно до Стандарту вищої освіти, потреб та тенденцій розвитку соціокультурної сфери, можливостей працевлаштування майбутніх менеджерів соціокультурної діяльності у нашому регіоні.

Наприкінці зустрічі для всіх присутніх була організована екскурсія історичним центром Чернігова, у ході якої представники «Туристичного інформаційного центру м. Чернігова» продемонстрували високі фахові якості та зацікавили студентів в участі у туристичній діяльності центру. Так, під час проведення екскурсії були обговорені особливості професійної діяльності менеджера соціокультурної сфери, визначена затребуваність фахівців цієї спеціальності у процесі післявоєнної відбудови України та популяризації української культури і мистецтва у світі.

photo 5242722546955176706 y

photo 5242722546955176704 y