Педагогічні читання з нагоди відзначення 209-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

09.03.2023 р. на базі Навчально-наукової лабораторії у ЗДО № 26 м. Чернігова відбулися педагогічні читання з нагоди відзначення 209-ї річниці від дня народження світоча української культури, геніального поета, художника, мислителя – Тараса Григоровича Шевченка.

На заході були присутні декан факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка – професор, д.пед.н. – Світлана Стрілець, завідувачка кафедри дошкільної та початкової освіти, доцент, к.пед.н. – Ірина Турчина, доцент, к.пед.н. Анна Кошель, доцент, к.пед.н. Віталій Кошель та студенти ОС «магістр» спеціальності 012 Дошкільна освіта.

Відкриття Шевченківських читань розпочала завідувачка дошкільного закладу Вікторія Олексієнко. Вона зазначила, що Тарас Шевченко є беззаперечним символом чесності, правди і безстрашності, великої любові до людини та України.

Педагоги закладу виступили з доповідями, декламуванням віршів, виконанням пісень на слова Тараса Шевченка. Вихователі організували книжкову виставку і виставку дитячих малюнків.

Захід відбувся в атмосфері щирості та сердечності, по завершенню скуштували смачний каравай, намітили подальші кроки спільної діяльності.