Зустріч викладачів та студентів спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація зі стейкхолдером

28 червня 2022 року відбулася зустріч викладачів та студентів спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація зі стейкхолдером спеціальності, директоркою комунального позашкільного навчального закладу «Чернігівська дитяча художня школа» – Марією Юріївною Рибіною-Ткач.

За участі завідувачки кафедри мистецьких дисциплін, професорки Дорошенко Т.В. та гаранта освітньої програми, доцента Силка Р.М. обговорювалися особливості освітньої програми в цілому, її окремих освітніх компонентів та сучасних тенденцій мистецько-освітньої сфери. Пані Марія поділилася практичними аспектами провадження мистецької освіти в сучасних умовах, особливостями поєднання педагогічної та мистецько-творчої діяльності.

Також були окреслені основні напрямки співпраці Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка з Чернігівською дитячою художньою школою.