УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ

УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ

9 червня 2022 року викладачі і студенти факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв взяли участь у роботі V Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Інновації в початковій освіті: проблеми, перспективи, відповіді на виклики сьогодення», яка відбулася на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка. Декан факультету, доктор педагогічних наук, професор Світлана Стрілець виступила з вітальним словом до учасників конференції та доповіддю на тему «Педагогічна інноватика у процесі підготовки фахівців початкової освіти» на пленарному засіданні конференції.

Колектив факультету щиро вдячний колегам за організацію та проведення конференції європейського рівня, доброзичливу теплу атмосферу, цікаві та змістовні доповіді.

Все буде Україна! Разом переможемо!