УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ У НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ У НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

Студенти нашого університету взяли участь у XІХ студентській науково-практичній конференції «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ КУЛЬТУРИ МОВЛЕННЯ», організатором якої є кафедра початкової освіти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Конференція відбулась 22 лютого в режимі онлайн. Із доповіддю «Специфіка використання технології РАФТ на уроках читання» виступила здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта Ірина Парасюк.
Доповідь на тему «Розвиток зв’язного мовлення дітей з особливими освітніми потребами на уроках української літератури: методичні рекомендації» презентувала здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 014.01 Середня освіта. Українська мова і література Вакула Марія.
Як слухачі на конференції були присутні здобувачі та викладачі нашого університету.