Відкрите заняття на Валу

Відкрите заняття на Валу

10 вересня 2021 року відбулося відкрите заняття доцента кафедри мистецьких дисциплін Анатолія Адруга з курсу «Теорія та історія образотворчого мистецтва» для студентів спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація.

Тема заняття: «Архітектура та мистецтво Чернігова ХІ-ХVIII століть – порівняльний аспект». Були присутні студенти другого та першого курсу, а також викладачі кафедри та всі бажаючі.

Заняття відбувалося на території Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній», що дало змогу провести заняття безпосередньо на матеріалах культурно-мистецьких пам’яток тих часів.

Присутні дізналися дуже багато цікавої та нової для себе інформації, побачили «вживу» твори архітектури, живопису, декоративного мистецтва, особливості реставраційних та відновлювальних робіт.