Зустріч зі стейкхолдером з питань удосконалення ОПП 025 Музичне мистецтво (бакалаврський рівень)

12 жовтня відбулася зустріч професорсько-викладацького складу кафедри мистецьких дисциплін із Артемом Олексійовичем Шопіним - директором Комунального позашкільного навчального закладу "Добрянська мистецька школа", депутатом Добрянської об'єднаної територіальної громади.

Також до дискусії долучилася Любов Василівна Пінчук - викладач-методист Школи мистецтв при Чернігівському фаховому музичному коледжі імені Л.М.Ревуцького, студентка ІІІ курсу заочної форми навчання факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв (спеціальність 025 Музичне мистецтво).

Було обговорено такі питання:

- пропозиції можливого збільшення кредитів на дисципліну "Основи галузевого менеджменту" для розширення фінансово-ділової компетентності майбутніх викладачів мистецьких шкіл;

- можливості працевлаштування здобувачів;

- проблеми залучення регіональних ресурсів для розвитку спеціальності 025 Музичне мистецтво у НУЧК імені Т.Г.Шевченка та культурно-мистецького сектору Чернігівщини.