Наші лауреати

Наші лауреати

Вітаємо студентів, викладачів, концертмейстерів кафедри мистецьких дисциплін і кафедри музичного мистецтва та менеджменту соціокультурної діяльності із перемогами у трьох міжнародних конкурсах!!!

1. Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Constelatia talentelor» (20–31 жовтня 2020 р., м. Кишинів, Республіка Молдова):

- Дрозд Нікіта, магістрант спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) – лауреат І ступеня у номінації «Фортепіано». Керівник – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри мистецьких дисциплін Дорошенко Т.В.

- хор студентів факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв – Гран Прі у номінації «Академічний вокал. Молодіжні хори». Керівник – кандидат мистецтвознавства, старший викладач кафедри музичного мистецтва та менеджменту соціокультурної діяльності Кондратенко І.А.

2. VII Міжнародний фестиваль-конкурс «Сходинки до майстерності» (14–15 листопада 2020 р., м. Кропивницький):

- Мороз Андрій, студент ІІІ курсу спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) – Гран Прі у номінації «Академічний вокал»;

- хор студентів факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв – лауреат І ступеня у номінації «Академічний вокал. Молодіжні хори»;

- Коцур Василина, студентка ІІІ курсу спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) – лауреат І ступеня у номінації «Естрадний вокал». Керівник – кандидат мистецтвознавства, старший викладач кафедри музичного мистецтва та менеджменту соціокультурної діяльності Кондратенко І.А.

- Шматко Роман, студент ІІІ курсу спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) – лауреат І ступеня у номінації «Інструментальне виконавство». Керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри мистецьких дисциплін Вергунова В.С.

3. І Міжнародний конкурс вокалістів «Rivne Vocal Premieres» (5–6 грудня 2020 р., м. Рівне):

- Мороз Андрій, студент ІІІ курсу спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) – лауреат І ступеня у номінації «Академічний спів»;

- Конопацька Марія, студентка ІІІ курсу спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) – лауреат ІІ ступеня у номінації «Естрадний спів»;

- Ляба Софія, студентка І курсу спеціальності 025 Музичне мистецтво – лауреат ІІ ступеня у номінації «Естрадний спів». Керівник – кандидат мистецтвознавства, старший викладач кафедри музичного мистецтва та менеджменту соціокультурної діяльності Кондратенко І.А.

Зичимо здоров’я, натхнення і нових звершень у Новому році!!!