Науково-практична конференція

Науково-практична конференція

10-11 грудня 2020 р. на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського відбулася ІV Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Інклюзивна освіта як індивідуальна траєкторія особистісного зростання дитини з особливими освітніми потребами» (Четверта школа технологій інклюзивної освіти), співорганізаторами якої були викладачі факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв нашого університету.

Серед учасників конференції понад 30 викладачів і студентів НУЧК імені Т.Г.Шевченка. Декан факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв професор Світлана Стрілець виступила з вітальним словом до учасників конференції на пленарному засіданні.

З доповіддю на тему «Допоміжні технології в умовах інклюзивного навчання учнів початкової школи» виступила аспірантка кафедри дошкільної та початкової освіти Марина Гренок (науковий керівник – Світлана Стрілець).