Участь студентів спеціальності Менеджмент СКД у VІ Морозівських читаннях

Участь студентів спеціальності Менеджмент СКД у VІ Морозівських  читаннях

19-20 листопада 2020 року в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова (м.Київ) пройшли VІ Морозівські читання «Освіта впродовж життя: педагогіка, андрагогіка, герогогіка».

У них взяли участь такі викладачі та студенти спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка:

• Кульбако Настя (15 група) "Професійне самовдосконалення менеджерів соціокультурної діяльності в Україні впродовж життя";
  • Бондарець Раїса (48 група) "Державна підтримка просвітницьких соціокультурних проєктів сільських територіальних громад";
  • Вінник Катерина (48 група) "Специфіка професійної підготовки менеджера СКД до роботи з людьми різних вікових категорій";
  • Долга Катерина (48 група) "Новітні технології у менеджменті соціокультурної діяльності";
  • Савицька Оксана (48 група) "Використання інтерактивних технологій навчання у системі підвищення кваліфікації керівників закладів освіти".

Наукові керівники: Мартинюк Тетяна Володимирівна – доктор мистецтвознавства, професор, завідувач кафедри музичного мистецтва та менеджменту соціокультурної діяльності Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка та Солдатенко Олександр Ігорович – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музичного мистецтва та менеджменту соціокультурної діяльності Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.