Творчі успіхи викладачів та студентів кафедри мистецьких дисциплін

Творчі успіхи викладачів та студентів кафедри мистецьких дисциплін

Вітаємо студентів та викладачів за зайняте 3 місце на III Відкритому багатожанровому учнівському та студентському конкурсі мистецтв "Чарівні фантазії", який проходив 15-17 травня 2020 року в місті Бердянськ.

Номінація - академічний вокал; молодіжна вікова категорія - хор студентів кафедри мистецьких дисциплін факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка; керівник - Ірина Кондратенко, концертмейстер - Лариса Забара.

Номінація - композитор-виконавець: професійна вікова категорія - Забара Лариса Василівна - 1 місце. Ілюстратор - Катерина Іващенко.

У конкурсі брали участь понад 500 учасників з різних країн світу, серед них учасники з України, Німеччини, Румунії, Росії, США, Литви, Італії, Сербії, Македонії , Молдови, Колумбії, Австралії, Малайзії, Сингапуру.

Окрім того, 16 травня у Бердянську концертмейстер Л.В.Забара взяла участь у семінарі-практикумі "Творчі методи роботи як шлях до розвитку успішного учня 21 століття" з доповіддю на тему: "Особливості взаємодії педагога і учня у процесі їх спілкування зі світом мистецтва" (захід відбувся на платформі Zoom).

IMG 09f1f596b422e4e068f4e8d0648fdebf V