Засідання кафедри у сервісі для відео конференцій – Zoom

Засідання кафедри у сервісі для відео конференцій – Zoom

27 квітня 2020 року відбулося чергове засідання кафедри мистецьких дисциплін. Особливістю цього заходу було те, що він пройшов дистанційно у вигляді відео-конференції з використанням сервісу ZOOМ.

Не порушуючи умови карантину, викладачі під керівництвом завідувача кафедри професора Т.В.Дорошенко обговорили усі нагальні проблеми та прийняли низку важливих рішень. Зокрема, розглядалися такі питання:

– удосконалення організації та підведення підсумків дистанційного навчання;

– результати науково-дослідної роботи викладачів та студентів за період дистанційного навчання;

– підготовка до акредитації спеціальностей 025 «Музичне мистецтво» та 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності»;

– обговорення відкритої лекції доцента кафедри мистецьких дисциплін О.І.Солдатенка з навчальної дисципліни «Історія зарубіжної музики», яка була проведена дистанційно у форматі відео-конференції зі студентами 24 групи.

Такий формат проведення засідання кафедри виявився достатньо ефективним та цікавим.

Переглянути скорочений варіант засідання можна за посиланням