Упровадження різних форматів онлайн-освіти в сучасних умовах

Упровадження різних форматів онлайн-освіти в сучасних умовах

27-29 березня відбувся перший в Чернігові онлайн Фестиваль психології «Сила Єдності», організаторами якого виступили ГО «Сила єдності» (об'єднання психологів міста) та психолого-педагогічний факультет НУЧК імені Т.Г. Шевченка.

Факультет дошкільної, початкової освіти і мистецтв теж долучився до цієї важливої для міста події.

Зокрема, викладачка кафедри дошкільної та початкової освіти Марина Коновальчук провела для 67 учасників (педагогів та батьків) вебінар на тему «Самосаботаж. Як не відкладати життя на потім», поділилася лайфхаками з розвитку мотивації, досягнень цілей навіть під час складних умов карантину.

Фестиваль відкрив можливість батькам, педагогам, психологам (адже саме ця цільова аудиторія була представлена), відповісти на багато актуальних питань.

Протягом трьох днів учасники мали змогу переглянути понад 20 майстер-класів онлайн або в записі.

У всіх тренерів була можливість опанувати навички роботи у вебінарній кімнаті, вести онлайн трансляції.

У сучасних умовах освіти це неоціненний досвід, який знадобиться, зокрема, для організації курсів підвищення кваліфікації педагогів.
Позитивно, що зібрані  кошти підуть на благочинність для дітей Чернігівського навчально-реабілітаційного центру №2.