Наші в Кропивницькому

Залиште оцінку
(1 голос)
Наші в Кропивницькому

З 16 по 20 квітня у місті Кропивницькому, на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університета імені Володимира Вінниченка проходила Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності "Музичне мистецтво".

У ній взяли участь студентки III курсу нашого університету Євгенія Трач (скрипка) - клас старшого викладача Вергунової Валерії Сергіївни та Катерина Лисиця (гітара) - клас старшого викладача Солдатенка Олександра Ігоровича.

Це була перша Олімпіада у творчому доробку дівчат, та вони впоралися з хвилюванням і запам'яталися журі яскравими та цікавими виступами і були відзначені за високу виконавську майстерність.

Вітаємо Євгенію та Катерину, які стали Дипломантками Олімпіади і бажаємо подальших творчих успіхів! Також дякуємо викладачу та концертмейстеру кафедри Власовій Олені Бориславівні за супровід та участь у виступі Євгенії Трач у якості концертмейстера. 

Крім того, старший викладач кафедри мистецьких дисциплін, кандидат педагогічних наук Валерія Сергіївна Вергунова та викладач кафедри Олена Бориславівна Власова взяли участь у V Міжнародній науково-практичній конференції "Мистецька освіта XXI століття: виклики стогодення", що проходила 17-19 квітня у Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Вінниченка.

На конференцію завітали науковці з багатьох Вищих навчальних закладів України, Сербії, Польщі, Болгарії, а також знані представники вітчизняної мистецької освіти!

 

1.2