Магістрантка гідно представляла наш університет на фестивалі освітнього лідерства в Київському університеті імені Бориса Грінченка

23 вересня відбувся фестиваль освітнього лідерства "Clever" в Київському Університеті Імені Бориса Грінченка.

На пленарній дискусії разом із провідними науковцями, ректорами, виступала з доповіддю " Яким має бути сучасний викладач" магістрантка факультету початкового навчання Національного університету "Чернігівський колегіум" Матвієнко Людмила (науковий керівник - М.В.Коновальчук), яка викликала неабиякий інтерес у учасників фестивалю.

Які ж питання ще піднімалися на І Фестивалі освітнього лідерства "CLEVER"?

• Як бути лідером в освіті?

• Як створити дієву та креативну команду?

• Як говорити зі студентами однією мовою?

В межах фестивалю були проведені:

• панельна дискусія «Який педагог потрібен сьогодні?» із залученням представників влади, адміністрації закладів вищої освіти, викладачів та студентів.

• три лінійки майстер-класів від тренерів-практиків:

1) Освітнє лідерство: починаємо з себе.

(тематика майстер-класів зорієнтована на особистості викладача, питаннях його особистісного розвитку, профілактики професійного вигорання, збереженні психічного здоров'я тощо);

2) Ефективна команда: міфи і можливості.

(тематика майстер-класів зорієнтована на питаннях можливостей, інструментів побудови та роботи в команді як з колегами, так і зі студентами);

3) Студенти ХХІ століття: лайфхаки взаємодії.

(тематика майстер-класів спрямована на обмін досвідом щодо інноваційних методів викладання та розвиток комунікативних навичок викладачів, що сприятимуть їхній ефективній взаємодії зі студентами);

• простір можливостей: презентація грантових програм, послуг по підвищенню кваліфікації для викладачів.

По завершенню учасники Фестивалю отримали сертифікати та приємне спілкування в неформальній атмосфері.

Всі учасники прийшли до висновку про необхідність кардинальних змін в освіті, остаточний перехід до студентоцентрованого навчання у виші.

22382079 1750419025252560 1701870410862547603 o