Шановні вступники магістратури!

З 8 до 31 травня буде здійснюватися реєстрація на участь у єдиному фаховому вступному випробуванні (ЄВФВ) та/або єдиному вступному іспиті (ЄВІ).

Для успішної дистанційної реєстрації дійте за таким алгоритмом.

1.Сформуйте комплект сканованих або фотокопій реєстраційних документів:

• заповненої заяви-анкети з інформацією для оформлення екзаменаційного листка;
  • документа, що посвідчує особу, зазначеного в анкеті;
  • документа, що підтверджує інформацію про реєстраційний номер облікової картки платника податків, або документа, що підтверджує причину невнесення до анкети інформації про РНОКПП;
  • документа про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб, які завершили навчання в минулі роки);

довідки щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома у 2023 році (для осіб, які завершують навчання в поточному році, персональні дані яких не вносяться до Єдиної державної бази з питань освіти);

• фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
  • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення особливих (спеціальних) умов для проходження вступних випробувань).

Заповнюючи заяву-анкету з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка, потенційний магістр має вказати населений пункт, у якому бажає пройти ЄВІ, ЄФВВ, і назву(-и) єдиного фахового вступного випробування (облік та фінанси, право та міжнародне право, економіка та міжнародна економіка, управління та адміністрування, політологія та міжнародні відносини, психологія та соціологія).  Майте на увазі, що для проходження ЄФВВ можна вибрати тестування не більше ніж із двох предметних спрямувань.

2. Надішліть скановані копії або фотокопії документів для реєстрації.

Для успішної реєстрації потрібно надіслати скановані копії або фотокопії на електронну адресу працівника приймальної комісії, відповідального за реєстрацію за Вашою спеціальністю:

Факультет Перелік спеціальностей Ел.пошта

Освітні, педагогічні науки (Педагогіка вищої школи та адміністрування освіти)

Середня освіта (Історія)

Історія та археологія

Філософія

Середня освіта (Математика)

Середня освіта (Фізика та астрономія)

Середня освіта (Інформатика)

Екологія

Середня освіта (Географія)

Біологія та біохімія

Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)

Середня освіта (Хімія)

Харчові технології оздоровчих продуктів

Агрономія

Громадське здоров’я

Освітні, педагогічні науки (Інклюзивна освіта. Корекційна педагогіка)

Психологія

Соціальна робота

Середня освіта (Українська мова і література)

Середня освіта (Мова та зарубіжна література (англійська мова та література))

Культурологія

Середня освіта (Українська мова і література. Англійська мова)

Середня освіта (Фізична культура)

Фізична культура і спорт

physical

Середня освіта (Трудове навчання та технології) / Середня освіта (Інформатика)

Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології)

Професійна освіта (Транспорт)

Початкова освіта

Дошкільна освіта

Середня освіта (Музичне мистецтво)

Музичне мистецтво

Менеджмент соціокультурної діяльності

У темі листа обов’язково треба зазначити прізвище, ім’я, по батькові, а в тексті листа – прізвище, ім’я, по батькові та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.

3. Отримайте на електронну адресу скановану копію екзаменаційного листка та перевірте правильність його оформлення

У разі успішної реєстрації учасникові буде надіслано скановану копію екзаменаційного листа на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті для перевірки даних.

Якщо екзаменаційний листок не надійшов на адресу, зазначену вами в заяві-анкеті, за два тижні до початку вступних випробувань, вступник має звернутися до приймальної комісії, до якої надсилав реєстраційні документи, для отримання відповідних роз’яснень.

Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься в приймальній комісії.

Якщо в екзаменаційному листку ви виявите помилки, зверніться до приймальної комісії.

4. Отримайте екзаменаційний листок

Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії.

Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, звернувшись до приймальної комісії за адресою м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка 53, кімната 109, або поштовим зв’язком (за рахунок отримувача), якщо ви зазначили про таку необхідність у заяві-анкеті.

Для кожного зареєстрованого учасника буде створено кабінет учасника вступних випробувань до магістратури.  Доступ до сторінки здійснюватиметься за номером екзаменаційного листка та пін-кодом, вказаним у ньому.

За додатковою інформацією просимо звертатись до Приймальної комісії за телефонами (073) 1048273, (096) 5062820, (0462) 941-081

ЩОБ БУТИ МАКСИМАЛЬНО ПІДГОТОВЛЕНИМИ ДО УСПІШНОГО ПРОХОДЖЕННЯ ЄВІ РЕКОМЕНДУЄМО СКОРИСТАТИСЯ ДЕМОНСТРАЦІЙНИМ ВАРІАНТОМ ТЕСТУ ЗА ПОКЛИКАННЯМ https://testportal.gov.ua/yevi-2023-demonstratsijnyj-test/