Спонсорська допомога від випускників

Спонсорська допомога від випускників

Кафедра хімії, технологій та фармації отримала спонсорську допомогу від доцента кафедри хімії та хімічної технології НАУ кандидата технічних наук Сергія Левченка, який в свій час закінчив наш університет та отримав вищу освіту за спеціальністю вчитель хімії та біології. Сергій Володимирович передав кафедрі 8 екземплярів навчального посібника «Корозія матеріалів» (автори В.М. Ледовських; С.В. Левченко) та 2 екземпляри навчального посібника «Хімія р-елементів» (автори В.М. Ледовських, П.С. Борсук). Ці сучасні видання провідних науковців дозволять покращити навчально-методичне та інформаційне забезпечення спеціальностей кафедри 102 Хімія, 014 Середня освіта (Хімія), 181 Харчові технології, 194 Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології.

Висловлюємо подяку Сергію Володимировичу Левченку за допомогу кафедрі та університету!