Чернігівські студенти – чемпіони ХІІІ літньої Універсіади України з волейболу

Чернігівські студенти – чемпіони ХІІІ літньої Універсіади України з волейболу

У середині червня наш університет організовував на своєму майданчику ігри команд-учасників ХІІІ літньої Універсіади України з волейболу.

Боролися за звання чемпіона 6 команд: Вінницької, Львівської, Рівненської, Сумської, Хмельницької та Чернігівської областей.

У фінальному поєдинку Універсіади зустрілися команди Чернігівської та Хмельницької областей. З рахунком 3:1 переможцем ХІІІ літньої Універсіади України з волейболу серед чоловічих команд стали студенти Чернігівщини. Друге місце посіли волейболісти з Камянець-Подільського Хмельницької області. За третє місце боролися команди Сумської та Львівської областей. Перемогу здобули львівські студенти. Вони й стали бронзовими призерами.

За успішну підготовку чоловічої збірної команди з волейболу Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка ректор вишу Микола Носко оголосив подяку тренерам - викладачам кафедри спорту - Благодарному Миколі Петровичу та Носку Роману Володимировичу.

За матеріалами Чернігівського обласного відділення
Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.