«Концепт Європи в політичному дискурсі та соціокультурному наративі»

Залиште оцінку
(2 голосів)
«Концепт Європи  в політичному дискурсі та соціокультурному наративі»

25-27 травня 2017 року в Навчально-науковому інституті історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка відбулася Міжнародна наукова конференція «Концепт Європи в політичному дискурсі та соціокультурному наративі».

Захід було організовано в рамках імплементації проекту ЄС, програми Еразмус+, напряму Жана Моне «Навчальний модуль «Концепт Європи: від ідеї до реалізації» (565243-EPP-1-2015-1-UA-EPPJMO-MODULE).

Проект спрямовано на поглиблення Європейських студій та заохочення наукових досліджень з питань історії та сучасності Європейського Союзу.

На пленарному засіданні учасники заслухали виступи першого проректора, проректора з наукового-педагогічної роботи ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка професора Володимира Дятлова, заступника декана фінансово-економічного факультету Полоцького державного університету Віктора Якубова та волонтера Корпусу Миру США Кайла Колда.

Учасники конференції брали участь у роботі трьох секцій:  «Європейський Союз: історія та сучасність», «Євроінтеграційний поступ України: стан і перспективи» та «Збереження етнокультурної спадщини в умовах євроінтеграції».

 

Залиште ваші коментарі

0
с правилами та умовами.
  • Коментарі не знайдено

Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка

Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка сьогодні – це один з престижних і авторитетних навчальних закладів України, у якому запроваджуються і плідно розвиваються наукові досягнення, а також кращі національно-історичні та культурні традиції українського народу.