Творча подорож до Славутича

Творча подорож до Славутича

Рік Японії в Україні, День матері та просто бажання спробувати себе у ролі вчителя – усе це покликало студенток 11 групи факультету початкового навчання Анастасію Дудко, Альону Клепацьку та Анастасію Осипенко у творчу подорож до міста Славутича.

Саме тут, у школі №1, наші студентки провели майстер-клас із виготовлення кусудами (найдавніше японське мистецтво складання фігурок із паперу).

Величезне задоволення отримали і учні, і вчителі, і самі майстрині. А ще дівчата розповіли про факультет початкового навчання і власним прикладом довели, наскільки корисні знання тут дають та яких позитивних, толерантних, стриманих, креативних, працьовитих та ініціативних студентів виховують.

Дирекція школи висловлює вдячність деканові факультету початкового навчання професору Бобирю Олександру Васильовичу та запрошує наших студентів до чергової творчої співпраці.