Дорогі ветерани, шановні колеги, студентство!

Дорогі ветерани, шановні колеги, студентство!

Уже втретє у травні ми відзначатимемо дві дати. Вони дуже важливі й тісно пов'язані одна з одною: 8 травня – День пам'яті та примирення, присвячений пам'яті жертв Другої світової війни і 9 Травня – святе для нас свято День Перемоги.

У ці дні ми вшановуємо мужність і відданість тих, хто понад 70 років тому здобував перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні.

Ми в неоплатному боргу перед синами і дочками України, юність яких жорстоко обірвала війна. Низько вклоняємося подвигу тих, хто ціною власного життя, проявляючи нечуваний героїзм, сміливість та відвагу, зуміли врятувати світ від нацистського поневолення.

Саме подвиг ветеранів Другої Світової війни надихає сучасних героїв до нових героїчних вчинків. Адже завдячуючи їм, ми маємо яскравий приклад незламності духу, сили волі та того, як сильно потрібно любити Батьківщину, аби подолати ворога та вибороти перемогу.

Тільки разом, у порозумінні та злагоді, натхненно та згуртовано, ми збудуємо сильну, заможну, непоборну Україну!

Бажаємо вам миру та злагоди! Нехай на нашій землі знову запанує мир та спокій, а у серцях ніколи не згасає вогник надії на щасливе майбутнє нашої країни.
Вічна пам'ять загиблим, честь і слава живим героям!