Всеукраїнська студентська олімпіада з хімії

Всеукраїнська студентська олімпіада з хімії

25-27 квітня на базі Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Хімія» для класичних та педагогічних університетів.

В олімпіаді брали участь 26 студентів І та ІІ курсів, з них 14 – з педагогічних  університетів та 12 – з класичних.

Відкрив олімпіаду перший проректор, доктор історичних наук, професор Дятлов Володимир Олександрович. Він привітав учасників та побажав успіхів у змаганні і зазначив, що вивчення хімії дозволяє зробити кар'єру у багатьох галузях науки та виробництва.

З вітальним словом виступив декан хіміко-біологічного факультету, кандидат біологічних наук, професор Третяк Олександр Петрович, який розповів про історію факультету та його здобутки.

До складу журі олімпіади входили досвідчені викладачі ВНЗ України:

- Блажко О.А. – к.п.н., зав. кафедрою хімії, доцент (Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського);

- Грузнова С.В. –    к.х.н., доцент (Чернігівський національний педагогічний університет  імені Т.Г.Шевченка);

- Демченко А.М.    – д.фарм.н., професор (Чернігівський національний педагогічний університет  імені Т.Г.Шевченка);

- Неділько С.А.  –  д.х.н., професор (Київський національний університет імені Тараса Шевченка);

- Речицький О.Н. – к.х.н., доцент (Херсонський державний університет);

- Самойленко П.В. – к.п.н., доцент (Чернігівський національний педагогічний університет  імені Т.Г.Шевченка).

Очолювала журі д.т.н., професор, зав. кафедрою хімії Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка Курмакова Ірина Миколаївна.

Серед студентів педагогічних університетів перші місця посіли:

- Церклевич Денис Романович, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського (диплом І ступеня);

- Богинська Валентина Володимирівна, Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова (диплом ІІ ступеня);

- Баран Марія Миколаївна, Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова (диплом ІІІ ступеня).

Серед студентів класичних університетів переможцями стали:

- Пирогова Валерія Вячеславівна, Київський національний університет імені Тараса Шевченка (диплом І ступеня);

- Сафронов Віктор Сергійович, Київський національний університет імені Тараса Шевченка (диплом ІІ ступеня);

- Пашко Михайло Олександрович, Київський національний університет імені Тараса Шевченка (диплом ІІІ ступеня).

Переможці та учасники олімпіади отримали подарунки від спонсорів: НВП «Енамін» (м.Київ) та профкому студентів ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка.

Ректорат університету та оргомітет олімпіади висловлюють щиру подяку дирекції НВП «Енамін» та особисто д.х.н., професору Толмачову Андрію Олексійовичу.

Вітаємо переможців!

Учасники олімпіади можуть надсилати свої відгуки та пропозиції щодо проведення Олімпади протягом травня на електронну адресу