Інститут історії ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка виборов грант у сфері європеїзації вищої освіти в Україні

У ході реалізації декларованого на загальнонаціональному рівні шляху європейської інтеграції, освітня сфера неминуче піддана реформуванню.
За таких умов актуальності набуває налагоджена міжнародна комунікація, гармонізація відносин між усіма освітніми закладами Європи та адаптація українських навчальних програм у відповідності до вимог Болонської системи.
   У рамках програми Еразмус+ 2015 року Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) обрало 6 вузів-переможців конкурсу проектів напряму Жана Моне. Разом з п’ятьма іншими вишами, Навчально-науковий інститут історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського  з навчальним модулем «Концепт Європи: від ідеї до реалізації» братиме участь у реалізації проектів, націлених на прискорення європеїзації вищої освіти в Україні.
   В рамках прес-конференції «Європейський освітній простір: проблеми та перспективи співпраці», що відбулася 10 вересня 2015 року на базі Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського,  було обговорено наступні питання:
– мета, завдання й пріоритетні напрями роботи Відділу наукової співпраці та міжнародних зв’язків ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка на 2015 – 2016 н.р.;
– європейські програми підтримки та розвитку української освіти (Horizon 2020, Erasmus+);
– програма «Jean Monnet Module» як інструмент впровадження освітніх інновацій;
– презентація нового навчального курсу «Концепт Європи: від ідеї до реалізації».