Участь у міжнародній науково-практичній конференції

Участь у міжнародній науково-практичній конференції

30 березня на базі Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова відбулася І Міжнародна науково-практична конференція «Наукова спадщина академіка Івана Зязюна у вимірах сучасності й майбутнього».

Її організаторами виступили: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України, Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка, Чернігівський національний педагогічний університет імені Т. Г. Шевченка, Інститут педагогіки Академії спеціальної педагогіки імені Марії Гжеґожевської у Варшаві, Громадська спілка «Українська асоціація освіти дорослих», ГНПО «Академія педагогічної майстерності та навчання дорослих імені І. А. Зязюна».

31 березня делегація, у складі якої перебував ректор ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка, професор, дійсний член НАПН України Микола Олексійович Носко, відвідала малу Батьківщину першого Міністра освіти і науки України у селі Пашківка Ніжинського району Чернігівської області. У ході візиту відбулося покладання квітів до могили Івана Андрійовича, відкриття садиби-музею та вшанування його пам'яті.

За матеріалами прес-служби НАПН України

Довідково

Зязю́н Іва́н Андрі́йович (3 березня 1938, с. Пашківка, Ніжинський район, Чернігівська область — 28 серпня 2014, с. Пашківка, Ніжинський район, Чернігівська область) — 1-й Міністр освіти і науки України (3 серпня 1990 — травень 1992), директор Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих Національної академії педагогічних наук України, академік Національної академії педагогічних наук України, Заслужений працівник вищої школи УРСР, доктор філософських наук, професор. Детальніше