Результати Універсіади-2017

Залиште оцінку
(4 голосів)
Результати Універсіади-2017

Після перевірки робіт всіх учасників Універсіади, що традиційно проходила у Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г.Шевченка 18 березня, стали відомі імена кращих знавців предметів шкільної програми.

Черговий раз наголошуємо, що результати Універсіади є досить суб'єктивним показником знань і рівня підготовки до ЗНО: хтось перехвилювався, хтось не дуже вдало розподілив свій час, комусь заважали "сусіди", а хтось знехтував власними знаннями і вписав до бланку відповідей чужі думки. 

Вітаємо переможців (і надалі - не розслаблятися); щиро бажаємо оперативно заповнити пробіли у знаннях, яких не вистачило "середнячкам" (що знаємо - повторюємо, що не знаємо - учимо) і радимо дуже завзято надолужувати згаяне тим, хто знаходиться в нижній частині рейтингу (учитись, учитись і ще раз учитись).

До першого ЗНО залишилось, до речі, трохи більше місяця 

За результатами тестування місця розподілилися наступним чином (далі розподіл за предметами):

Українська мова та література

І місце - Бойко Владислава Олексіївна

ІІ місце -  Ігнатенко Оксана Вячеславівна

ІІІ місце - Махотко Марія Віталіївна

Завантажити повний список учасників з результатами

 

Історія України

І місце розділили -  Бойко Владислава Олексіївна, Лагутенко Ірина Леонідівна, Мурай Альона Олександрівна

ІІ місце розділили -  Булах Євгеній Валентинович, Варавва Олена Русланівна, Єрмоленко Вікторія В'ячеславівна, Пух Єлизавета Вячеславівна

ІІІ місце -  Полевод Олександр Миколайович

Завантажити повний список учасників з результатами

 

Англійська мова

І місце розділили -  Василенко Дарина Миколаївна і Махотко Марія Віталіївна

ІІ місце розділили Арищенко Анна Дмитрівна і Заболотна Поліна Валеріївна

ІІІ місце - Протченко Дарина Сергіївна

Завантажити повний список учасників з результатами

 

Математика

І місце -  Ященко Ілля Вячеславович

ІІ місце - Резніченко Дар'я Олександрівна

ІІІ місце розділили - Коваль Ярослав Валерійович і Луцько Анна Василівна

Завантажити повний список учасників з результатами

 

Біологія

І місце -  Зименко Анастасія Миколаївна

ІІ місце -  Коваленко Олесь Леонідович

ІІІ місце розділили - Старікова Ольга Валеріївна і Степанов Ігор Володимирович

Завантажити повний список учасників з результатами

 

Хімія

І місце - Лантух Марія Максимівна

ІІ місце - Степанова Анна Віталіївна

ІІІ місце - Карпенко Світлана Миколаївна

Завантажити повний список учасників з результатами

 

Географія

І місце розділили -  Башурова Ксенія Вадимівна і Семендяй Валерія Олександрівна

ІІ місце -  Рева Ярослав Володимирович

ІІІ місце - Яковенко Євгеній Олегович

Завантажити повний список учасників з результатами

 

Фізика

І місце -  Ковтун Анастасія Сергіївна

ІІ місце -  Сухицька Лілія Леонідівна

ІІІ місце розділили - Чернев Костянтин Олександрович і Чичкан Максим Ігорович

Завантажити повний список учасників з результатами

 

Тут ви маєте змогу завантажити тестові завдання попредметно та правильні відповіді до них:

Українська мова і література

Завдання Відповіді

Історія України

Завдання Відповіді

Англійська мова

Завдання Відповіді

Математика

Завдання Відповіді

Біологія

Завдання Відповіді

Хімія

Завдання Відповіді

Географія

Завдання Відповіді

КОНТАКТИ

З нами можна зв'язатись за вказаними контактами

Адреса: 14013, м Чернігів вул. Гетьмана Полуботка, 53

Телефон: (04622) 3-22-54

 

Ми в соціальних мережах FB IG YT TG