V потяг Єднання України

V потяг Єднання України

Строкатою і гамівною юрбою завітали 21 березня до Чернігівського національного педуніверситету учасники 5-го потягу Єднання України «Труханівська Січ».

Квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку, кульки від господарів з промовистим написом «Дорогий друже! Україна з тобою», зворушливе виконання «Подоляночки», флешмобівськи-хореографічна композиція у виконанні вихідців з Донбасу, Чернігівщини, Поділля, Одеси й Тернопіля, а ще чудовий настрій, безцінне спілкування молодих патріотів і невичерпна любов до України об’єднала душі й серця студентства з різних регіонів держави.

І як добре що знову на висоті виявилися найкращі в світі студенти – студенти Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка!!!

Телефон: (04622) 3-22-54