Чарівні наші жінки!

Чарівні наші жінки!

Прийміть найщиріші вітання зі святом весни, краси і ніжності.

Важко знайти більш чудову нагоду, аби висловити вдячність Жінці, яка несе в собі продовження життя і без якої не було б у світі стільки любові й тепла. В усі часи ви, наші дорогі жінки, були і залишаєтеся символом щастя, миру й злагоди в сім’ї та суспільстві. І не даремно в Україні вас називають Берегинями.

Сердечно бажаю вам, наші дорогі матері, дружини, доньки та сестри, нев’янучої молодості, радості та краси.

Нехай вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог!

Хай цей день увійде у вашу оселю легким і прозорим ароматом перших квітів, свіжим подихом весняного повітря, теплими сонячними променями, які зігрівають жіночі серця веселковими барвами кохання і щастя.

Нехай маленьке жіноче щастя кожної з вас стане високою метою для кожного справжнього чоловіка!