Боротьба за п’яте місце

Боротьба за п’яте місце

13 і 14 січня у спортивній залі ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка відбулися ігри сьомого туру чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги. Чернігівський «Буревісник» приймав команду «Дніпро» з однойменного міста.

Перемога давала можливість чернігівській команді піднятися в турнірній таблиці на п’яте місце.

Першу гру «Буревісник» розпочав впевнено та досить легко виграв дві партії. Оговтавшись від двох поразок гості почали шукати дієві контрзасоби та налагоджувати власну гру. Третя та четверта партії змусили нервувати вболівальників чернігівчан. Запекла боротьба тривала за кожен м’яч і це відображалося переважно рівним рахунком на табло. Так, крок за кроком, суперники доходили до протистояння на «більше-менше» у третій та четвертій партіях. І якщо третя партія завершилась на користь дніпрян, то четверта принесла перемогу «Буревіснику».

Проте, наступного дня гості одразу ж заволоділи ініціативою на майданчику і не залишивши господарям жодного шансу виграли підряд три партії. Цього разу дієвих аргументів у відповідь «Буревісник» не знайшов.

Таким чином, у турнірній таблиці «Дніпро» знову випередив «Буревісник» на одне очко, повернувши собі п’яте місце.

13 січня, «Буревісник-ШВСМ» – «Дніпро» 3:1 (25:17, 25:21, 24:26, 26:24)
14 січня, «Буревісник-ШВСМ» – «Дніпро» 0:3 (19:25, 18:25, 19:25)