Щорічна студентська науково-практична конференція

Щорічна студентська науково-практична конференція

У ході святкування Тижня факультету початкового навчання студентами третього курсу під керівництвом доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри дошкільної та початкової освіти Світлани Іванівни Стрілець та викладача Тетяни Петрівни Запорожченко було організовано та проведено щорічну студентську науково-практичну конференцію «Методика викладання математики: історія, сучасний стан, перспективи».

Конференція проходила у форматі церемонії «Music Awards» з яскравими ведучими, «іноземними» перекладачами, цікавими доповідями.

Учасників конференції привітав перший проректор, проректор з наукової роботи ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка, доктор історичних наук, професор Володимир Олександрович Дятлов.

Гостями заходу були учні та вчителі Ріпкинської гімназії, Седнівського НВК. Директор Ріпкинської гімназії Наталія Миколаївна Корж, виступаючи з вітальним словом, відзначила актуальність, значимість та практичну спрямованість конференції.

Студенти проявили себе не лише талановитими науковцями, а й творчими особистостями, зумівши зацікавити учасників та гостей конференції.