Оголошено конкурс

Оголошено конкурс

Згідно із Законом України „Про вищу освіту”, наказом МОН України №1005 від 05.10.2015 р. „Про затвердження Рекомендацій щодо проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників та укладання з ними трудових договорів (контрактів)“ Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г.Шевченка оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Факультет фізичного виховання

– декана факультету фізичного виховання (1);

Психолого-педагогічний факультет

– завідувача кафедри екологічної психології та психічного здоров’я, доцента (1).

Строк подання документів на конкурс – місяць від дня опублікування оголошення. До заяви на ім’я ректора ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка подаються документи у відповідності до наказу МОН України №1005 від 05.10.2015 року.

Адреса ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка: 14013, м.Чернігів, вул.Гетьмана Полуботка, 53; ученому секретарю вченої ради.

Телефон для довідок: 3-21-08.

Телефон: (04622) 3-22-54