Яскрава перемога «Буревісника»

Яскрава перемога «Буревісника»

Минулими вихідними відбувся двобій чернігівського «Буревісника» та харківської «Юракадемії» у першому турі Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд суперліги. І, хоча «Буревісник» грав на виїзді, рідні стіни не допомогли харків’янам.

Обидва матчі були схожі один на одного: програючи по ходу гри чернігівці виривали перемогу в п’ятій партії.

За словами головного тренера СВК «Буревісник-ШВСМ» Миколи Благодарного, перший матч розпочався досить непогано, але потім команда «посипалася» у прийомі – сів на «банку» ліберо Андрій Педора, вийшов Олександр Старченко, поміняв Андрія Чмірьова на Олексія Прохоренка, що дозволило покращити показники. Це, напевно, стало вирішальним для перемоги в матчі.

Окремо слід відмітити гру Богдана Татаренка, який забив ключові м’ячі у кінцівці третьої та четвертої партії.

У другому матчі «Буревісник» виглядав дещо ослаблено, адже були відсутні Максим Ніколайчук та Олександр Старченко. Та попри всі труднощі наші волейболісти змогли зібратися та здобути таку жадану перемогу.

Результат ігор:«Юридична академія» - «Буревісник-ШВСМ» – (2;3), (2;3).

28-29 жовтня чернігівські легені зійдуться у двобої зі львівськими «Кажанами». Бажаємо їм легкої гри та яскравої перемоги.

За матеріалами сайта ФВУ