Кубок України з волейболу у Чернігові

Кубок України з волейболу у Чернігові

7–9 жовтня в приміщенні спортивної зали ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка відбулися ігри другого етапу Кубку України з волейболу. У змаганнях взяли участь команди «Буревісник-ШВСМ» (м.Чернігів), «Булава» (м.Львів), «ХАЕС-НАЕК» (м.Нетішин), «ХОВУФКС-Юридична академія-2» (м.Харків).

Не дивлячись на те, що чернігівська команда була єдиним представником суперліги, боротьба за вихід у наступне коло була запеклою та безкомпромісною. Статус фаворита чернігівські спортсмени підтвердили безпосередньо у грі. Користуючись нагодою, головний тренер «Буревісника» Микола Благодарний використав усю довжину лави.

За підсумками другого етапу Кубку України право участі в наступному раунді завоювали чотири команди суперліги – ВК «Вінниця», «Буревісник-ШВСМ», «Новатор» і «Юракадемія» та дві команди вищої ліги – вінницький «Екодім» та львівська «Булава». Нагадаємо, що на наступній стадії до них приєднаються фіналісти Кубку сезону-2015/16 – харківський «Локомотив» та львівський «Барком-Кажани».