100-річний ювілей бібліотеки ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка

100-річний ювілей бібліотеки ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка

Наукова бібліотека Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка 29 вересня 2016 року святкувала своє 100-річчя від дня заснування.

Відкрила святкове зібрання директор книгозбірні, кандидат педагогічних наук, Ганна Григорівна Макарова, яка презентувала коротку історію, знаменні події, досягнення, розвиток і перспективи. Ректорат, первинна профспілкова організація університету за багаторічну сумлінну працю відзначили ветеранів бібліотеки почесними грамотами, подяками та квітами. З вітальним словом виступили: куратор книгозбірні перший проректор, проректор з науково-педагогічної роботи В.О.Дятлов і проректор з науково-педагогічної та виховної роботи А.Г.Тимошенко.

Привітати колег приїхали: численна делегація Наукової бібліотеки з Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди, делегації з Наукової бібліотеки імені М.Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В.О.Сухомлинського, бібліотеки імені М.О.Лавровського Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, Чернігівської обласної наукової бібліотеки імені В.Короленка, керівництво бібліотек Чернігівського національного технологічного університету.

Головними гостями свята були ветерани, які пропрацювали більшу половину життя у стінах рідної бібліотеки, почесним гостем була колишній директор, яка віддала 52 роки свого життя бібліотеці університету – Неля Григорівна Костарчук.

Вітання, подарунки, теплі щирі слова побажань – такою була атмосфера свята.