Організатором події виступила доцент кафедри хімії, технологій та фармації, PhD, гарант ОП «Готельно-ресторанна справа» Надія Лапицька.
Лекція пані Ольги була присвячена темі «Стратегічне проєктування ринку курортно-рекреаційних послуг в умовах глобальної конкуренції». Це була не просто лекція про туризм — це про майбутнє галузі, де Україна може бути серед лідерів!
Під час зустрічі говорили про:
• як створюються успішні курорти та рекреаційні зони;
• що означає «стратегічне мислення» у сфері відпочинку й оздоровлення;
• як конкурувати з відомими світовими напрямками;
• які інновації вже сьогодні змінюють ринок рекреаційних послуг.
Ольга Бєлан поділилася зі здобувачами освіти сучасними тенденціями розвитку ринку гостинності, окреслила ключові глобальні виклики для бізнесів та наголосила на важливості стратегічного мислення і гнучкості в умовах мінливого середовища. Особлива увага була приділена маркетинговим та PR-інструментам просування послуг гостинності та необхідності розробки власних стратегій позиціонування компаній. Окремо було розглянуто напрями розвитку оздоровчого, спортивного туризму та велнес-індустрії.
Зустріч пройшла в атмосфері зацікавленості й активного обговорення: студенти ставили запитання, ділилися власними думками та отримували цінні практичні поради від досвідченої експертки.
Щиро дякуємо пані Ользі Бєлан за змістовну лекцію, нові знання та плідну співпрацю з нашим Університетом.
Зустрічі з фахівцями-практиками — це завжди крок до професійного зростання й розширення світогляду майбутніх спеціалістів індустрії гостинності.



