
Вперше Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка увійшов до світового рейтингу THE Impact Rankings 2025 від авторитетної британської агенції Times Higher Education!
Цей рейтинг оцінює не лише якість освіти, а й вплив університетів на суспільство, зокрема — їхню роль у досягненні 17 Цілей сталого розвитку ООН. Серед понад 2 500 університетів з 130 країн світу — і ми.
НУЧК гідно представив Україну у двох ключових категоріях:
Гідна праця та економічне зростання — увійшли до топ-1000 університетів світу;
Мир, справедливість і сильні інституції — у топ-1500 кращих університетів світу.
Разом із 55-ма ЗВО України ми довели: українська освіта — на рівні! А наша університетська спільнота — це не просто академічне середовище, а рушій змін, простір відповідальності, розвитку й дії.
Потрапити до глобального рейтингу THE Impact Rankings — це велика честь. Але ще більша відповідальність — зберігати, примножувати й надихати.
НУЧК — не просто університет із великою історією. Це — університет, що творить майбутнє.
Ознайомитися із рейтингом можна за посиланням: https://www.timeshighereducation.com/impactrankings#!/length/25/locations/UKR/sort_by/rank/sort_order/asc
За інформацією відділу молодіжної політики та іміджевої діяльності НУЧК
Останні новини користувача НУЧК
- Підсумкова атестація здобувачів вищої освіти за спеціальністю 012 Дошкільна освіта
- Міжнародний Круглий стіл «Збройні конфлікти в Європі: між історією та політикою»
- Вебінар «Фабрики статей: чому ЗВО варто уникати співпраці із сумнівними партнерами?»
- Красу природи створює людина
- АТЕСТАЦІЙНИЙ ІСПИТ У ФОРМІ МАЙСТЕР-КЛАСУ