Гостьова лекція від представників An InBev Efes Україна для студенів ННІ професійної освіти та технологій

23 жовтня відбулась гостьова лекція для студентів навчально-наукового інституту професійної освіти та технологій, спеціальностей 015.37 Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка с/г продукції та харчові технології), 015.38 Професійна освіта (Транспорт) та 014.10 Середня освіта (Технології). Запрошені лектори – представники відомої кампанії An InBev Efes Україна: фахівець із якості зональної підтримки пивоваріння Катерина Маренич, керівник з управління активами Олександра Мінєєва та фахівець із підбору персоналу Христина Чумікова.

В процесі лекції були обговорені наступні теми: «Важливість відділу якості на виробництві» (спікер Катерина Маренич), «Управління логістикою у харчовому виробництві» (спікер Олександра Мінєєва), «An InBev Efes Україна» - принципи, культура та цінності (спікер Христина Чумікова). Студенти мали змогу в онлайн режимі відвідати лабораторії із сучасним обладнанням для пивоваріння та роботою логістів підприємства.

В результаті зустрічі домовились про початок співпраці між An InBev Efes Україна та ННІ професійної освіти та технологій в питаннях проведення виробничої практики та напрацювань в здійсненні підготовки за дуальною формою освіти.