Професійне вигоряння: рецепт виживання

Професійне вигоряння: рецепт виживання

2 жовтня у межах співпраці НУЧК імені Т. Г. Шевченка та Українського державного університету імені Михайла Драгоманова професор кафедри біологічних основ фізичного виховання, здоров’я і спорту Жáра Ганна Іванівна провела гостьову лекцію-тренінг на тему «Синдром професійного вигоряння: як вижити в умовах невизначеності» для студентів факультету математики, інформатики та фізики УДУ імені Михайла Драгоманова під час проведення Фахового семінару «Основи професіоналізму вчителя математики ЗЗСО».

Актуальність проблеми професійного вигоряння вчителів не тільки не зменшується, а із року в рік набуває нових і нових масштабів. Саме тому під час зустрічі студенти змогли опанувати вправи, які допомагають знімати стрес, напруження, покращити емоційний стан і запобігти розвитку професійно обумовлених захворювань. І студенти, і присутні викладачі отримали від лекції-тренінгу яскраві позитивні емоції, заряд енергії та натхнення для майбутньої професійної діяльності.