Влучні постріли — влучні рішення: новий досвід для студентів!

Влучні постріли — влучні рішення: новий досвід для студентів!

Що таке стрільба з лука? Це не просто спорт — це мистецтво, яке вимагає терпіння, дисципліни та постійного вдосконалення. І саме з таким підходом студенти спеціальності 014.11 Середня освіта (фізична культура) Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка мали змогу поглибити свої знання завдяки ініціативі к.пед.н., доцентки кафедри педагогіки, психології та методики фізичного виховання Марії Миколаївни Трояновської, яка запросила для проведення майстер-класу досвідченого тренера.

Теорія + практика = успіх!

Майстер-клас провів професійний тренер Євгеній Володимирович Руденчик. Він розпочав із презентації, розповівши студентам про історію стрільби з лука, види луків і стріл, а також правила безпеки. Після цього відбулася активна практична частина: студенти вчилися правильно тримати лук, натягувати тетиву та виконувати свої перші постріли. Кожен отримав цінні індивідуальні поради для вдосконалення техніки!

Навіщо вивчати стрільбу з лука?

Це чудова можливість розвивати координацію, концентрацію та впевненість у собі. Стрільба з лука популярна у світі, зокрема на Олімпійських іграх, і приваблює людей різного віку.

Вдячність за підтримку

Щиро дякуємо Євгенію Володимировичу Руденчику за захопливий майстер-клас, Марії Миколаївні Трояновській за ініціативу та організацію заходу, а також Збройним Силам України, завдяки яким студенти мають змогу навчатися і тренуватися у безпечних умовах.

Слідкуйте за нашими новинами та долучайтеся до наступних подій університету!