Підтримка стійкості громад та реагування на надзвичайні ситуації: неформальна освіта – вчимося разом

10 жовтня 2024 року здобувачі освіти природничо-математичного факультету разом з викладачами кафедри кафедри екології, географії та природокористування та кафедри біології взяли участь у тренінгу «Підтримка стійкості громад та реагування на надзвичайні ситуації для осіб, які приймають рішення на місцевому рівні», який проводила Всеукраїнська екологічна ліга. Слухачі мали можливість опанувати механізм зворотного зв’язку між людьми, які приймають рішення в громадах, та членами громади в умовах надзвичайних ситуацій, обговорити проблемні питання, які виникають під час функціонування добровільної пожежної охорони, а також підходи до інформаційно-просвітницької роботи з населенням щодо посилення протипожежної безпеки у громадах.

Для прикордонної Чернігівської області проблема протидії надзвичайним ситуаціям, насамперед лісовим пожежам, на сьогодні є дуже актуальною. Тому 29 учасників з Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка охоче долучилися до тренінгу. Викладачі підвищували свою кваліфікацію за напрямком безпеки життєдіяльності, а разом з ними здобувачі освіти (аспіранти спеціальності «біологія та біохімія», студенти бакалаврату та магістратури спеціальностей «екологія», «біологія», «географія», «громадське здоров’я», «середня освіта (біологія та географія)») реалізовували свої можливості на неформальну освіту під час опанування освітніми програмами у НУЧК.