З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ

З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ

Шановні колеги, дорога університетська родино!

Щороку в першу неділю полумʼяно - багрянистого жовтня всі освітяни України відзначають своє професійне свято.

Учитель, наставник, порадник, педагог… Цей синонімічний ряд можна продовжити, але спільним і головним буде те, що йдеться в тих словах про людей зі щедрою душею, палким серцем і безмежною мудрістю. Саме ці людські чесноти властиві тисячам учителів, яких упродовж десятиліть навчали і навчають викладачі нашого університету.

Свого часу англійська письменниця Шарлотта Бронте сказала, що «Найбільша радість для вчителя, коли похвалять його учня».

Шановні колеги! З усією відповідальністю стверджую, що окрім учителів хвалять й інших ваших вихованців. Хвалять митців і спортсменів, хліборобів й екологів, фармацевтів і науковців.

А ще майже всіх тих, кого ви навчили, кому віддали часточку свого душевного тепла, а, головне - відкрили двері у світ можливостей.

А й справді Нами Успішний Чернігівський Край!

Більше того- нами успішна й уся Україна! Бо тисячі вихованців університету розбудовують нашу молоду державу, боронять її від посягань ворога й закладають міцний підмурівок для успішного розвитку в майбутньому.

Щира вам вдячність і шана, дорогі колеги-освітяни, за копітку працю!

Своїм ставленням до роботи, своєю громадянською позицією ви щодня доводите, що ваша професія справді від Бога!

Зі Святом вас, шановні «НУЧКівці»!

ректор Олег ШЕРЕМЕТ