Семінар для гарантів освітніх програм

Семінар для гарантів освітніх програм

27 вересня 2024 року відбулася зустріч проректора з науково-педагогічної роботи Панченка В.І., проректора з наукової роботи Носовець Н.М., начальника відділу внутрішнього забезпечення якості освіти Панченко Т.С., начальника навчально-методичного відділу Барбаша В.І. з гарантами освітніх програм, що реалізуються в університеті.

Обговорювалися основні засади та порядок проведення акредитації освітніх програм відповідно до нового Положення про акредитацію освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, затвердженого наказом МОНУ №686 від 15 травня 2024 року. Також торкнулися питань сучасних тенденцій розвитку освітніх програм, основних зауважень зовнішньої акредитації 2023-24 н.р.

За запитом гарантів ОП було створено груповий чат у Телеграмі, мета якого обмін новими нормативними документами щодо реалізації ОП, актуальною інформацією щодо освітнього процесу в університеті тощо.