З ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ!

Дорога університетська громадо! Шановні студенти й працівники університету!

Сьогодні українці відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці та вшановують захисників і захисниць України.

Це вони - наші мужні дівчата й хлопці, жінки й чоловіки постали перед Україною незламним оберегом, боронячи всіх нас від знавіснілого ворога, даючи нам можливість навчатись і працювати.

Сотні випускників нашого закладу сьогодні зі зброєю в руках виборюють Україні перемогу й мирне життя.

Низькоуклінно їм дякуємо за таку громадянську позицію, за мужність, жертовність і священне служіння українському народові.

Сьогодні ми дякуємо й нашим студентам і працівникам, які боронили й боронять країну в лавах ЗСУ та сил оборони. Ми пишаємося всіма вами!

А перед світлою пам'яттю тих, хто поліг у ратнім бою, всі ми низько схиляємо голови і в шанобливім мовчанні згадуємо їх поіменно. Вічна пам'ять героям!

Шановні друзі! Нехай Пресвята Богородиця захистить усіх вас і ваших рідних від біди й горя! Нехай сповнить ваші душі й серця вірою у нашу перемогу!

Зі Святом! Слава Україні!

ректор Олег ШЕРЕМЕТ