Немає неможливого! Тільки вперед! Освіта і спорт — твій кращий мотиватор

Немає неможливого! Тільки вперед! Освіта і спорт — твій кращий мотиватор

Дорогі студенти!

Щиро вітаємо вас із Міжнародним днем студентського спорту!

У цей непростий час, коли наша країна переживає тяжкі випробування, ви продовжуєте навчатися, підтримувати фізичну форму та розвивати свою витривалість і силу духу. Це подвійна перемога ‒ не лише над перешкодами в онлайн-режимі, на полі чи в спортивній залі, але й над труднощами життя, які постають перед нами щодня. Ви ‒ майбутні лідери, ті, хто своїм прикладом демонструє, як важливо бути сильним і незламним у будь-яких обставинах.

Нехай спорт допомагає вам зберігати внутрішній баланс, підтримувати здоров'я та бути стійкими до будь-яких викликів! Віримо, що кожен ваш тренувальний день, кожна перемога, а принаймні й поразка роблять вас тільки сильнішими ‒ як у спорті, так і в житті.

Ви ‒ амбасадори сили, витривалості та духу нашої нації.

Бажаємо міцного здоров'я, освітніх та спортивних успіхів і, найголовніше, мирного неба над головою. Спільна перемога обов’язково прийде!

Особлива подяка нашим захисникам ‒ Збройним Силам України, завдяки яким ми маємо можливість навчатися, тренуватися та будувати майбутнє.

Факультет фізичного виховання НУЧК імені Т.Г.Шевченка