Академічна мобільність. Міжнародні програми для студентів та дослідників

Академічна мобільність. Міжнародні програми для студентів та дослідників

19 вересня Оксана Анатоліївна Торубара, стипендіат програми «Researchers at Risk» Британської академії наук, гостьовий професор кафедри лінгвістики та англійської мови Університету Ланкастер (Великобританія), канд.пед наук, доцент кафедри іноземних мов Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка (Україна) на запрошення гаранта ОП «Середня освіта (Українська мова і література. Англійська мова) Лариси Городничої провела інформаційну зустріч зі студентами 1 та 2 курсів другого (магістерського) рівня вищої освіти та представниками робочої групи ОП «Середня освіта (Українська мова і література. Англійська мова) на тему «Академічна мобільність. Міжнародні програми для студентів та дослідників». Пані Оксана розповіла про міжнародні програми та стипендії від британських університетів, які є актуальними для студентів філологічного факультету. Учасники зустрічі обговорили основні вимоги до участі в програмах академічної мобільності, алгоритм і подання заявки на участь у програмах і конкурсах, ресурси для пошуку інформації та отримання консультацій. Тема та практична спрямованість зустрічі викликала жвавий інтерес серед студентів магістратури. Запланували низку подальших зустрічей, присвячених питанням академічноі доброчесності та міжнародного співробітництва.