Вручення мистецької премії імені Михайла Коцюбинського

Вручення мистецької премії імені Михайла Коцюбинського

Вручення мистецької премії імені Михайла Коцюбинського авторам книги «Чернігів магдебурзький: законодавчі та публічно правові акти XVII-XVIII ст.», серед яких  український історик, спеціаліст у галузі історіографії, джерелознавства, археографії, історичного краєзнавства, дослідник Лівобережної України 17-19 ст., кандидат історичних наук, професор, Заслужений працівник народної освіти України, голова Чернігівської обласної організації Національної спілки краєзнавців України Олександр Коваленко та Ганна Доманова - заступник директора з навчальної роботи, доцент кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин.

Щиро вітаємо авторів книги з цим вагомим визнанням! Ваш внесок у дослідження історії Чернігова та Лівобережної України заслуговує на особливу повагу, а видання книги стане цінним ресурсом для сучасних і майбутніх дослідників.

Бажаємо подальших наукових звершень, натхнення та успіхів у нових проектах!