Екологи та біологи взяли участь у XI з’їзді Всеукраїнської екологічної ліги

Екологи та біологи взяли участь у XI з’їзді Всеукраїнської екологічної ліги

На минулому тижні члени осередку Всеукраїнської екологічної ліги (ВЕЛ) у НУЧК імені Т.Г. Шевченка взяли участь у XI з’їзді Всеукраїнської екологічної ліги, що відбувся у інформаційно-просвітницькому центрі «Екологічна варта», який знаходиться у с. Виграїв Черкаської області. Осередок ВЕЛ у НУЧК імені Т.Г. Шевченка є найчисельнішим у Чернігівській області. Його члени – викладачі, аспіранти та студенти. На з’їзді було відзначено активну роботу чернігівських екологів, які свої зусилля зосереджують на освітницько-просвітницькій, науковій та прикладній діяльності у галузі збереження довкілля. Природоохоронні акції «Моє дерево Перемоги», «Шевченко єднає Україну», та інші заходи, проведені екологічними активістами НУЧК, завдяки своєму змісту та масштабності стали відомі екологічній громадськості та урядовим структурам всієї України. Науковці НУЧК імені Т.Г. Шевченка беруть участь у виявленні проблемних аспектів та пошуку ефективних шляхів відновлення довкілля з метою забезпечення сталого розвитку та збереження біорізноманіття.

На з’їзді відзначені грамотами викладачі університету – голова Чернігівської міської організації ВЕЛ завідувач кафедри, доцент Юрій Карпенко за принципову позицію у справі створення та збереження об’єктів природно-заповідного фонду, біологічного різноманіття та впровадження засад збалансованого розвитку в умовах російської збройної агресії проти України та голова Наукової ради Чернігівської обласної організації ВЕЛ професор Олександр Лукаш за вагомі наукові досягнення у сфері дослідження екологічних проблем та впливу військових дій на довкілля, впровадження екологічно безпечних технологій, підтримку обдарованої молоді.