Малодвіж. Виклик

Малодвіж. Виклик

5-9 вересня у Львові відбувся щорічний захід Молодвіж, де взяли участь студенти-парламентарі НУЧК.

Захід об'єднав сотні молодих людей з різних куточків України. Цьогоріч він відбувся вже всьоме, ставши платформою для обміну досвідом, ідеями та пошуку рішень для розвитку країни.

Темою Молодвіжу були виклики — формування сильної генерації молоді, здатної долати труднощі та будувати майбутнє.

Учасники відвідали лекції з чотирьох блоків: «Починай», «Продовжуй», «Підтримуй», «Припиняй».

Ввечері відбулося вшанування пам'яті сім'ї Базилевич, співали улюблені пісні Ярини Базилевич та дивилися відеоролик про дівчину.

Захід підвищив обізнаність про громадські організації, допоміг молоді усвідомити важливість активної громадської діяльності.

Бути студентом — круто. Бути НУЧКівцем — це бути частиною великої родини, що прагне успіху та розвитку.