Сучасний інвентар для сучасних студентів: нові можливості для розвитку!

Сучасний інвентар для сучасних студентів: нові можливості для розвитку!

У Національному університеті «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка велика увага приділяється спорту. Наші спортсмени в цьому році гарно проявили себе на студентській Універсіаді з волейболу, художньої гімнастики, легкої атлетики та настільного тенісу. Це не лише особисті досягнення, але й визнання високого рівня спортивної підготовки наших здобувачів освіти та професіоналізму тренерів і викладачів.

Попри серйозні виклики, пов’язані з воєнним станом, керівництво університету на чолі з ректором, професором Олегом ШЕРЕМЕТОМ, докладає значних зусиль для залучення меценатської допомоги, що в умовах сьогодення є надзвичайно непростим завданням. Наразі ми з радістю повідомляємо про отримання двох нових тенісних столів, виготовлених у Німеччині. Це важливе поповнення для спортивного обладнання, яке сприятиме розвитку настільного тенісу в університеті. Наші студенти з нетерпінням чекають можливості тренуватися на сучасному обладнанні та досягати нових спортивних висот.

Завдяки злагодженій роботі керівництва університету та підтримці партнерів ми забезпечуємо найкращі умови для розвитку спортивного таланту наших студентів.

Запрошуємо всіх охочих долучитися до дружньої спортивної родини факультету фізичного виховання НУЧК імені Т.Г.Шевченка!

Вступайте до Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка і відкрийте для себе світ нових можливостей, де спорт і навчання йдуть рука об руку.

Наші двері завжди відкриті для нових талантів, і ми чекаємо саме на вас!