Система Cropwise Operation для наукових досліджень студентів

Система Cropwise Operation для наукових досліджень студентів

Компанія ТОВ Н.С.Т., яка володіє системою Cropwise Operation, надала 100 академічних ліцензій для використання в навчальному процесі та наукових дослідженнях кафедри лісового господарства та агротехнологій ННІ професійної освіти та технологій Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка. Дане програмне забезпечення передбачається використовувати для навчання студентів ОПП «Агрономія» освітніх рівнів «Бакалавр» та «Магістр».

Система Cropwise Operation забезпечує перманентний дистанційний моніторинг стану посівів та ґрунтів сільськогосподарських підприємств та виконання технологічних процесів у рослинництві. Дозволяє здійснювати щоденний контроль за зміною показників: індекс NDVI, текстуру, вологість та температуру ґрунтів, температуру повітря, кількість опадів, забезпеченість ґрунтів органічною речовиною та елементами живлення, а також забезпечує можливість прогнозування врожайності сільськогосподарських культур та інших параметрів виробничих процесів. Функціонал програмного ресурсу надає можливість впровадження елементів технологій точного землеробства.